Noomi Hertzberg Öberg (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnd ersättare 2019-01-01 - 2020-12-31
Socialnämndens arbetsutskott ersättare 2019-01-01 - 2021-12-31